Jsem tlustá

18. července 2017 v 21:59 | Natys Heroldová
Ahoj... my všechny holky známe posmívání kluků že jsme obézní.
Nesnáším to ... přijít do školy a všichni se na vás otáčejí co tu zase děláme začínají bučet protože si yslí že máme zadek jako krávy. Holky všechny co tohle prožíváte nenechte si srát na hlavu, jděte za nimi a řekně te mu co si o nich myslíte.
Není pěkné když se mstíte ale všechno má své meze takže si myslím že když mu, nebo jí řeknete například: Hele víš že kluci co mají velkou hubu, mají zbytek malí ? Samozdřej mě všichni chápeme daný humor. Stůj te si za svém holky sama tp znám musí te si říct jsem lepší jak oni, zvednout hlavu a jít dál ... život teprve začíná ... a navíc až bude te mít schůzky se svímy spolužáky neříkej te mi že všichni budou držet diety aby měli nádhernou postavu halvně o klukách se to nedá říct. Všichni známe to když má chlap hlad ... Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Morpho Keiji Morpho Keiji | Web | 18. července 2017 v 22:32 | Reagovat

Ten, kdo něco takového o někom řekne, má sám komplexy a jen si snaží život ulehčit tím, že si je vylije na někoho jiného, nevinného, možná někoho, kdo vypadá šťastněji. Takové věci nikdy nejsou pravda; pravda je pouze to, co si člověk myslí sám o sobě. A je rozdíl, jestli si to o sobě myslí protože mu to někdo řekl, nebo to pochází ze srdce. To, co je ze srdce, vždycky způsobuje hřejivý pocit... a urážky to určitě nejsou. :)
Takže nejsi tlustá. Dokud si to o sobě sama nezačneš myslet. A pokud začneš, děláš jen to, co ti někdo jiný našeptal. Nejde o pravdu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama